404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Укладання газону
Вирощування рулонного газону починається на спеціальному полі і триває до трьох років. Насіння для вирощування газону привозяться в основному з Голландії. Але при цьому враховується клімат країни. Рулонний газон вирощується професіоналами, які стежать за якістю вирощуваного матеріалу, а саме кольором, густотою покриву, а також кількістю бур'янів, які майже відсутні.

Опалення заміського будинку
Для того що створити в заміському будинку відчуття затишку і тепла використовуються різноманітні системи опалення, які обігрівають всю площу території. На сьогоднішній день створити опалення в заміському будинку не становить великої праці для дачників, які мають власну нерухомість. Найчастіше питання з опаленням заміського будинку вирішують ще на етапі будівництва даного об'єкту за допомогою монтажу і проектування опалювальної системи.

Альтанки для дачі своїми руками
Альтанка в літньому саду - ідеальне місце заміського будинку: на свіжому повітрі добре йде творча робота, тут можна подрімати, проводити ремонтні роботи, прийняти гостей, просто поніжитися на природі. Як відомо сучасним історикам, альтанки починали будувати ще в Стародавньому Єгипті (адже цього було за багато століть до нашої ери).

Строительство турецкой бани
Мы редко задумываемся, получая удовольствие от банной процедуры, о том, какое она влияет оказывает на наш организм. А воздействие это глубинное, комплексное: сочетание жара и холода во время контрастных процедур в бане, массаж, ароматерапия, специальными составами очищение тела.

Газон рулонний
У наш час в Україні існує безліч різноманітних виробництв з виготовлення рулонного газону. Частина з них вже давно на ринку продажу, ну а частина поки ще в розробці.


   2013