404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Сорти дині
Диня  - дуже теплолюбна культура. Кращі результати можна отримати при вирощуванні дині в Середній смузі в теплиці, використовуючи розсадний спосіб.

Вирощування полуниці
Стаття присвячується темі "Вирощування полуниці". Вконце статті Ви можете подивитися відео вирощування полуниці. Так само обов'язково прочитайте Сатью вирощування полуниці цілий рік.

Корисні властивості кавуна
Корисні властивості кавуна. Всі ми чекаємо настання літа, так як в цю пору наш організм має можливість отримати масу корисних вітамінів, які необхідні нам для нормального існування. У літній період безліч різних ягід, овочів і фруктів допомагають нам поповнювати організм корисними речовинами.

Ботанічна характеристика перцю
Ботанічна характеристика перцю.  Перець обробляють як однорічна рослина, в тропічних країнах він може бути багаторічним. Стебла біля основи дерев'янисті, округлі, вище - трав'янисті, 4-5-Гранпа, висотою 20-125 см. Галуження дихотомічне, рідко просте. Квіти і плоди утворюються в розгалуженнях стебла. Листя одиночні або зібрані у вигляді розеток, з довгими черешками, формою від яйцевидних до ланцетовідних, від світло-до темно-зеленого забарвлення.

Цибуля під зиму
Цибуля під зиму. Для того, щоб посадити цибулю під зиму, потрібно в першу чергу підготувати грядку. ЇЇ робимо на добре освітленому місці, шириною від 90-100см і висотою від 18-20см.


   2013