404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Захворювання каченят | Профілактика захворювань каченят
Аспергільоз. Захворювання, що викликається патогенними пліснявими грибами, протягом гостре, смертність до 60%. Основна міра профілактики - не допускати заплесневенія кормів і підстилки. Вірусний гепатит. Захворювання каченят 1-15 - тдневного віку. Хвороба проявляється у відмові від корму, сонливості, малорухомості, перекиданні на спину або на бік, вчиненні плавальних рухів.

Бройлери - птахи примхливі
Прошу докладно описати технологію вирощування бройлерів: чи можна виводити курчат бройлерів в домашніх умовах, який режим утримання і годівлі бройлерів?

Вирощування цесарок
Вирощування цесарок. Для вирощування цесарок необхідно купувати здоровий молодняк з благополучного з інфекційних захворювань господарства. Цесарок містять на підлозі або в клітках у сухому, теплому і добре вентильованому приміщенні без протягів.

Польський рис
Польський рис . Виведений в Кракові (Західна Галичина, сучасна Польща) в 1840 р. з диких голубів і сілезьких дутиша. У Німеччині з 1870 р. Клуб заснований в 1906 р. Поширений у всьому світі. Глибоко посаджена, сильна форма з широкими грудьми, короткою широкою спиною, сильною шиєю з невеликим зобом і відносно коротким оперенням.

Полтавські кури
Полтавські кури  (м'ясо-яєчні породи курей) мають глиниста або «кукушечное» оперення. Полтавська порода курей широко поширена. Робота з удосконалення цієї породи проводилася на Україні з 1951 року як з яєчними курми, спеціалізовані за яєчної продуктивності кілька ліній.


   2013