404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Корма для голубей
Правільний корма для голубей  - один із наіболее важних факторов для здорового і довольного голубя прі разведеніі голубей. Каждий зоомагазін предоставляет разлічную еду голубям. Самая прекрасная еда для голубей - смесь качественних зерен.

Перепели в домашніх умовах
Перепели в домашніх умовах містять в клітинах, які займають небагато місця, і птиці дають більше продукції з одиниці площі, ніж домашні кури.

Перепели, зміст і розведення перепелів на присадибній ділянці і в домашніх умовах.
В даний час шляхом селекції отримано декілька порід японського перепела: мармуровий, фараон і ін, які розводять з метою виробництва яєць і м'яса, як в домашніх, так і в промислових масштабах. Жива маса самців домашнього перепела близько 110, самок-до 150 р. Японські домашні перепели починають нести яйця у віці 45 - 50 днів і за рік зносять 300 - 340 смачних і корисних яєць, маса яких становить 10-12 р.

Німецька модена
Німецька модена . Група: Курячі голуби. Походження: Північна Італія: наприкінці 18-го століття завезені до Німеччини. Характерні особливості німецької Модени  групи курячих (вони дуже схожі на курей) - коротке широке тулуб, довгі ноги і шия, короткий хвіст. Ці голуби великовагових і плідні. Група включає наступні породи голубів: флорентійський, угорська, мальтійська, моденський, віденський.

Розведення гусей
Розведення гусей на присадибних і садових ділянках дуже вигідно, тому що зміст гусей вимагає відносно мало витрат і засобів. Вже ранньою весною гуси майже повністю переходять на підніжний корм. Холодов вони не бояться і дуже невибагливі.


   2013