404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Корніш | Кури корніш
Корніш (м'ясні породи курей) - прабатьками цієї породи були різні бійцівські кури, яких спочатку використовували для розваг. Широке поширення птиці цієї породи отримали тільки в шістдесятих роках, так як у них була низька несучість і погана виводимість курчат.

Білий павич
Білий павич . Павич білий, або індійський павич (Pavo cristatus Linnaeus 1758) - найбільш численний вид павичів. Є монотіпіческім видом, тобто не поділяється на підвиди, однак має цілий ряд колірних варіацій (мутацій). Одомашнений людиною.

Вирощування цесарок
Вирощування цесарок. Для вирощування цесарок необхідно купувати здоровий молодняк з благополучного з інфекційних захворювань господарства. Цесарок містять на підлозі або в клітках у сухому, теплому і добре вентильованому приміщенні без протягів.

Німецький індіан
Німецький індіан.  Всі породи змінюються з часом. Усвідомлення цього, кожен підпише хто переслідує в області тваринництва, для зміни вимог до продуктивності порід, а також естетичне почуття і смак також змінюються з десятиліть і впливають фізичні характеристики учасників порід.

Голуби чайки
Голуби чайки - дуже живі й рухливі, але досить спокійно себе ведуть і швидко звикають до господаря. Ці голуби досить плідні, добре висиджують яйця, але з'явилися пташенят самі ніколи не вигодовують.  Голуби чайки відносяться в основному до декоративних птахам. Однак окремі особини серед них можуть непогано літати.


   2013