404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зміст курок-несучок
Зміст курок-несучок . Якщо планується в майбутньому році вирощувати курчат під квочкою, потрібно на кожні 10-11 молодиць залишати одного півня.

Кури орпингтон
Кури орпингтон (м'ясо-яєчні породи курей) - дорога порода курей. Порода курей орпингтон виведена в Англії птахівником Вільямом Куком і названа по імені його маєтку. Затверджена в 1886 році. У курей цієї породи тулуб і груди широкі, голова маленька, гребінь у формі листа і розовідний, вушні мочки червоного кольору, сережки округлої форми, маленьких розмірів. Ноги у блакитних і чорних курей мають чорний колір, у інших - біло-рожевий.

Зміст перепелів
З незапам'ятних часів любили на Русі перепелятіну і вміли готувати з цього м'яса чудові страви. Можна собі уявити: перепелятіна з брусницею! Перепілок ловили в основному під час перельотів.

Англійська барабанщик
Англійська барабанщик . Виведений в Англії і описаний вже 1678 р. Барабанщики - окрема група декоративних голубів, що відрізняється незвичайним воркуванням. Крім звичного для нас, і звичайного для всіх голубів воркування, у барабанщиків є ще специфічне, яке називають торкутеніем. У кожного голуба свій голос і малюнок пісні, але в більшості випадків вона складається з коротких уривчастих "гуків", які зливаються в барабанну дріб.

Племінний відбір гусей
Для батьківського стада відбирають кращу племінних гусей у жовтні-листопаді при співвідношенні гусаків і гусок 1:3. Під час відбору гусей враховують вираженість породи, живу масу, статура, оперяются ость і м'ясні форми.


   2013