404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Прибирання бобів
Прибирання бобів проводиться роздільним способом, так як насіння бобів дозрівають нерівномірно. Починають прибирання в залежності від призначення продукції. Якщо плоди призначаються для цільного використання в їжу (зерна зі стулками), то вони забираються, коли зерна в діаметрі досягають 1 см, а стулки соковиті. Якщо зерна будуть вживатися в сирому вигляді, то прибирання бобо в відбувається, коли насіння досягають максимального розміру перебуваючи в молочної стиглості.

Зберігання цукрових буряків
Для повної сезонної експлуатації збиральної техніки і цукрових заводів необхідно проміжне зберігання цукрових буряків на краях полів. Через таких причин існує ризик втрат.

Переробка сої
Одним з найголовніших умов з переробки сої , є дотримання найважливіших технологічних процесів, які відбуваються на кожному етапі ведення господарства. Одним з найважливіших етапів при виробництві сої вважається підготовка насіння до посіву, обробка грунту, догляд за посівами та збирання врожаю, якщо дотримуватися всіх цих процесів, то переробка сої не складе особливих труднощів.

Лядвенець рогатий
Лядвенець рогатий - рід трав'янистих багаторічних рослин, які характеризуються яровим типом розвитку, що відноситься до сімейства Бобові.

Шкідники сої
Шкідники сої в Україні досить поширені, їх налічується 114 видів. Комахи становлять 96,5%, слимаки - 2,6%, кліщі - 0,9% загальної кількості, серед них полифаги - 86, олигофаги - 14%. Рослини пошкоджуються протягом усього вегетаційного періоду. Найбільш вразливі фази - періоду закладки генеративних органів і дозрівання зерна.


   2013