404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Збирання соняшнику
Після цвітіння, коли настає фаза жовтої стиглості, через 35-40 днів завершується накопичення в насінні масла. Далі настає фаза повної стиглості, так як з сім'янки відбувається фізичне випаровування води.

Властивості сочевиці
Сочевиця - плоске, дрібне насіння однорічного рослини їх сімейства Бобові. Сочевиця багата на рослинний білок, вона вживається в їжу в давніх часів. Сочевиця коричнева (континентальна) дає легкий горіховий аромат при тепловій обробці, вона часто додається в запіканки, салати і тушковане м'ясо, тому що вона не тільки смачна, але й корисна.

Сорти квасолі
За допомогою селекції були виведені кучеряве, полувьющіеся, длінностебельние і кущові сорти квасолі . Забарвлення стручків, квіток і плодів може змінюватись, тому що є сортовим ознакою. Сорт квасолі - Сакса .

Кучерява квасоля
Кучерява квасоля дуже цінна для харчування - тим, що характеризується відмінним смаком і в ній міститься велика кількість білка. Кучерява квасоля для городників цінна тим, що є невибагливою культурою. Зазвичай під неї не потрібно вносити особливих добрив, вона здатна рости на бідних грунтах.


   2013