404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Квасоля спаржева
Квасоля спаржева з незапам'ятних часів, яка була уродженкою тропіків в Південної Америки, почали вирощувати в Китаї. На сьогодні вона користується величезною популярністю і у дачників. Квасоля спаржева досить теплолюбна і світлолюбна культура. Оптимальною температурою для її розвитку і зростання, є 20-25 0 С. Сходи спаржевої квасолі не переносять заморозків, але ті рослини, які зміцніли здатні добре справлятися зі зниженими температурами.

Чотирилисту конюшину
Чотирилисту конюшину - одиночна рослина конюшини, яке володіє одним чотирьох-пластинчастим аркушем, на відміну від звичайних трьох-пластинчастих.

Двукісточнік
Двукісточнік ( Phalaroides arundinacea ) або фаляріс - багаторічний довго-корневищний злак. Батьківщина - Північна Америка і вся помірна зона Євразії. У культурі зустрічаються тільки лише ряболисті форми. Висота рослин до 90-120 см. Листя до 2 см завширшки, лінійні, з кремовими або білими смужками.

Козлятник лікарський
Козлятник лікарський - багаторічна трав'яниста рослина, що відноситься до сімейства Бобові. Висота до 90-95 см, з характерним стрижневим коренем.

Гірчиця жовта
Гірчиця жовта - однорічна трав'яниста рослина, яка належить до сімейства хрестоцвіті. Батьківщиною гірчиці жовтої є Середземномор'я. Має широке поширення практично по всій Європі і в Північній Америці, Північній Африці, Китаї - як заносное рослина. Переважно культивують її Данії, Швеції, Голландії. Висота стебла до 1 метра, він разветленний, покритий жорсткими і густими волосками. Квітки білі або блідо-жовті, зібрані в кистевидное багатоквіткове суцвіття.


   2013