404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Добриво бобів
Боби мають велике значення у вирішенні такої проблеми, як виробництво рослинного білка, який необхідний не тільки для кормових цілей, але харчування людей. Зерно і солома цієї рослини характеризується значним вмістом білка.

Посів еспарцету
Посів еспарцету проводиться насінням, які заздалегідь підготовлені і відповідають вимогам ГОСТу, з приводу насіння багаторічних трав, їх посівних якостей, технічних умов.

Люцерна хмелеподібна
Люцерна хмелеподібна - дворічна або однорічна трав'яниста рослина, яка має стрижневий корінь, що здатний проникати в грунт на 40 см глибину, існують форми, що розвиваються 3 і більше року, тобто - багаторічні.

Стручковий горох
Стручковий горох володіє багатьма корисними властивостями. Молоді стручки гороху характеризуються солодким тонким смаком. Завдяки дуже високому вмісту вітаміну В і його групи, стручковий горох підтримує високий рівень енергії і сприяє м'язової і нервової тканини.

Посів соняшнику
Посів соняшнику проводять пунктирним способом, при якому ширина міжрядь 70 см, за допомогою сівалок точного висіву (Nodet, Monosem, Кинзе, Optima) і пневматичних сівалок. Необхідно, щоб сівалки гарантували необхідної відстані в рядку між сім'янками і точне дотримання встановленої глибини загортання насіння.


   2013