404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Жовта сочевиця
Жовта сочевиця  - одна з найлегших бобових з приготування. Вона виходить зняття оболонки (шліфування) звичайної зеленої сочевиці. Жовта сочевиця , внаслідок такої обробки відмінно розварюється і досить швидко готується.

Гірчиця біла
Гірчиця біла - однорічна рослина, яка належить до сімейства хрестоцвіті. Є зеленим добривом, кормової та медоносної культурою. Гірчиця біла цінується за здатність дуже швидко проростати і нарощувати велику вегетативну масу в холодний короткий період. З однієї сотки отримують більше 400 кг зеленої маси, яка накопичує в собі: органічних речовин - 22%, азоту - 0,71%, калію - 0,43%, фосфору - 0,92%.

Люпин сидерат
Знаючи про стан справ на садових і дачних ділянках, можна з упевненістю говорити, що за останні роки через дорожнечу і дефіциту гною багато їх власники почали проявляти величезний інтерес до так званих рослинам-сидератів. За процесами накопичення біомаси та акумулювання в ній великої кількості поживних речовин, найкращим сидератом на думку більшості вчених, є люпин однорічний.

Зелена квасоля
Зелена квасоля початку вирощуватися людьми дуже давно. На сьогоднішній день ніхто точно не пам'ятає, коли було покладено початок зеленої квасолі, але археологи знаходять згадка в документах, яким не менше 5 тисяч років.

Бекманія звичайна
Бекманія звичайна ( Beckmannia eruciformis ) - рослина відноситься до сімейства Злаки ( Poaceae ). Бекманія звичайна  - багаторічна рослина з досить довгим кореневищем, висота стебла - 50-150 см, в основі потовщений, добре облиствений. Ширина листових пластинок - 3-7,5 мм, шорсткі, плоскі, від блідо-зелених до жовтих.


   2013