404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Компот з винограду
Виноградний компот на зиму. Ідеальний компот з винограду виходить тільки з щільних ягід. Щільна шкірка і тверді ягідки найкраще переносять готування. Ну і ягоди я завжди намагаюся вибрати побільше. У компот з винограду на зиму я завжди ложу чисті ягоди. Ніяких хвостиків і корінців - все зайве викидаю.

Посадка малини Відео
Доброго дня! Хочу поговорити про посадку малини, і не тільки поговорити, але і подивитися на відео "Посадка малини". Ну хто ж з нас не любить малину? Мені здається, що таких немає, в усякому разі серед читачів цього посту).

Догляд за малиною
Шановні садівники, дачники і просто любителі малини - здрастуйте! Продовжуємо наші бесіди про малині. Минулого разу ми говорили про Посадка малини Відео. І сьогодні ми поговоримо про догляд за малиною. Одне слово "догляд" маленьке, а по суті, об'єднує в собі майже всю агротехніку вирощування малини.

Властивості винограду
Виноград є одним з джерелом вітамінів А, В6, С, а також виробляє фолієву кислоту і мінеральні речовини, наприклад, калію, заліза, кальцію, магнію, фосфору та селену. У винограді містяться флавоноїди, це потужні антиоксиданти, які зменшують шкоду завдану вільними радикалами, а також уповільнюють процес старіння.

Виноград Лідія
Лідія - технічний і столовий сорт винограду середнього періоду дозрівання. Відноситься до групи ізабельних. Батьківщина - Північна Америка. Сорт виділений з сіянців виду V. labrusca. До 60-х рр.


   2013