404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Заготівля і зберігання живців
Вирощування посадкового матеріалу . Виноград зазвичай розмножують вирощуванням саджанців у шкілки з живців стандартної довжини (55 - 70 см) і товщиною не менше 5 мм, а також шляхом різних видів відводків від наявних на ділянці кущів.  Заготівля і зберігання живців .

Обрізка маліні
Обрізка - справжнє мистецтво. Біологічна особливість маліні - відмирання дворічних отплодоносивших пагонів. Їх вирізають відразу ж після збирання врожаю. Причому, як можна нижче, не залишаючи пеньків.

Груша Чіжовская
Груша Чіжовская і все що з нею пов'язано. У цій статті ми розглянемо докладні характеристики сорту, його особливості, переваги і недоліки і звичайно ж фото. Трохи торкнемося питання посадки Чіжовскій груші. Позднелетний сорт отриманий в Московської сільськогосподарської академії ім. К. А. Тімірязєва від схрещування сортів Ольга та Лісова красуня.

Виноград Ізабелла
Ізабелла - столово-технічний (часто застосуються для озеленення) сорт винограду, пізнього періоду дозрівання. Листя середні або великі, трилопатеві, темно-зелені, знизу зеленувато-білі, часто сірі від густого повстяного опушення. Черешковая виїмка відкрита, склепінчаста, з гострим дном. Квітка двостатева.

Кращі сорти груш
Сьогодні не на кожній ділянці зустрінеш грушеві дерева. Царицею саду як і раніше вважається яблуня. А даремно, адже сортів груш нітрохи не менше, і хворіє вона рідше, ніж яблуня. Що треба, щоб груша стала царицею саду? Та ніби і так все є - врожайність висока, періодичність, на відміну від яблунь, велика рідкість, невибагливість .


   2013