404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Парша яблуні
Парша яблуні - дуже поширене і шкідливе захворювання. Збудник вражає листя, плоди і пагони дерева. У весняний період, з великою кількістю осадом, паршу можна виявити на зав'язі, квітках, а іноді навіть на ниркових лусочках.

Ремонтантна малина
Сорти малини ремонтантної можна вирощувати як для одного врожаю, так і для двох. Якщо в серпні зняти перший урожай з однорічних пагонів, то на майбутній рік можна отримати досить ранній урожай, приблизно до 20 червня вже не дворічних пагонах. Проте якість другого врожаю буває нижче того, що дають звичайні сорти малини. Ягоди бувають більш дрібні і сильно кістляві і сухуваті.

Пересадка малини
Відомо, що навіть при належному догляді вже через 4-5 років врожайність малинника починає знижуватися. Тому практично перед кожним садівником-аматором стає питання: коли і як пересадити малину , щоб зберегти її врожайність?

Яблуня декоративна
Яблуня декоративна - є чудовими деревами середньої смуги. Краси у них не відняти, але і користь мають безсумнівно.

Хвороби яблунь
Гірка гниль. Вражає плоди всіх майже плодових порід. Вона проявляється у вигляді бурих, круглих, кілька вдавлених плям, надалі на яких і розташовується спороношение гриба. На самому початку спороношення має вигляд чорних дрібних подушечок (пустул), потім пізніше з'являються рожевого кольору подушечки, вони складаються з конідіального плодоношення.


   2013