404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обрізка груші
Груша - це смачна і корисна плодова культура. Вирощування груші здійснюється на власних присадибних ділянках, великих господарствах і в садах. Про грушу перші згадки були в Європі і Сибіру. Ця рослина швидко гине і замерзає в північних регіонах, а в південних навпаки добре росте. Віддає перевагу місця з гарним освітленням, сухий і пухкої грунтом, яка багата на поживні речовини.

Яблуня декоративна
Яблуня декоративна - є чудовими деревами середньої смуги. Краси у них не відняти, але і користь мають безсумнівно.

Малина взимку
Підготовку малини до зими слід починати восени, до настання негативних температур. Конкретний час залежить від кліматичних умов даного району вирощування.

Малина Геракл
Видатний сорт ремонтантної малини. Відрізняється дуже великими ягодами (до 8 - 9 г і більше). Вони темно-червоні, усічено-конічні, кисло-солодкі, щільні, дуже гарні для заморожування. Урожай високий і стабільний - понад 3 кг з куща. Сорт невибагливий до умов вирощування, високо стійкий до основних хвороб і шкідників. Початок дозрівання ягід - перша декада серпня.

Домашнє вино з винограду
Напої промислового виробництва ніколи не зможуть зрівнятися з домашніми, приготованими з якісних ягід і плодів, вирощених у себе в саду. Разом з тим саморобний вино з плодів і ягід обійдеться у багато разів дешевше, а за якістю, за умови дотримання правил технології, не поступиться багатьом промисловим способом приготованим винам. Більш того, домашнє вино може скласти навіть конкуренцію ряду "патентованих" вин .


   2013